400

Novinky

Brněnská společnost slaví úspěchy i na poli mediálním

10. 03. 2010


Společnost it2b s. r. o. se poprvé představila v televizi. Jednatel společnosti, Ing. Radek Šebela, byl pozván do vysílání zpravodajské televize ZET 1. Kde promluvil o receptu proti krizi a elitních projektech společnosti it2b s. r. o.

9. března 2010 v pořadu "Téma Z1 Byznys a podniky" zpravodajské stanice Z1, vystoupil jednatel brněnské společnosti it2b s. r. o. Ing. Radek Šebela a popsal, jak může uspět lokální společnost ve světě velkých hráčů. Nejvíce prostoru bylo věnováno projektům pro společnost DataConsult CZ s. r. o., která a subdodávkách na jejich projektech pro Toshibu, Logitech a EA Sports. „Tyto projekty byly v poslední době stěžejní pro naši společnost, ale neznamená to, že bychom usnuli na vavřínech,“ dodává Ing. Radek Šebela. Mezi dalšími hosty tohoto pořadu byli mimo jiné prezident mediální skupiny Lagardère Active ČR, člen Představenstva Asociace provozovatelů soukromého vysílání (APSV) a Rytíř umění a literatury Michel Fleischmann.

Mezi současné zajímavé projekty můžeme zařadit portál Football Management Agency (www.agentfma.cz), který slouží pro aktuality ze světa fotbalu a zastupování jednotlivých hráčů, dále se chystá spuštění projektu penzionu Sonnenschein a Zillerhof, který bude nabízet zajímavé služby pro návštěvníky v Rakousku.

Významnou roli hraje v portfoliu služeb it2b logistický informační portál Eulog.cz, který poskytuje zajímavosti ze světa logistiky.
Avšak jeden z nejzajímavějších projektů je pro finalistku MISS ČR a modelku, Blanku Javorskou. „Ano, je pravda, že v současné době vyvíjíme webovou prezentaci pro Blanku Javorskou, která by se měla stát novou tváří společnosti it2b,“ dodává PR manažer společnosti it2b, Jiří Wagner.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz
tel.: (+420) 513 03 43 08

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno

Kancelář Zlín
Tyršovo nábř. 5183
760 01 Zlín