710

Kariéra

Pro naši rozvíjející se společnost hledáme mladé a iniciativní lidi schopné vytrvalé a houževnaté práce. Kandidáti by neměli postrádat zájem o trvalé vzdělávání a vysoce profesionální přístup ke klientům a svěřeným úkolům.

Pokud máte zájem pracovat v oblasti IT a máte ambice něco dosáhnout v tomto oboru, budeme velice rádi, když se na nás obrátíte se zájmem o práci v naší společnosti.

V případě, že máte zájem o zaměstnání v naší společnosti pošlete nám Váš strukturovaný životopis na prace@it2b.cz. My Vás budeme ihned kontaktovat, pokud bude otevřena nová, Vašemu zaměření odpovídající, pozice v naší společnosti.

Momentálně nabízené pozice:

Programátor PHP

Vývoji v PHP se věnujeme nejvíce. Zajímavé projekty nám neustále přibývají, a proto hledáme šikovného PHP programátora, který doplní náš tým. Aktuálně nabízíme dlouhodobou spolupráci na rozsáhlém projektu z oblasti poskytování finančních služeb. U nás Vás čeká osobní přístup a profesní a osobní růst s podporou celého týmu. Ceníme si, když se snažíte a proto je u nás odměna za dobře odvedenou práci zaručena. Vládne u nás přátelská atmosféra. Pro řízení vývoje využíváme software QI, takže máte neustále přehled o svých vlastních projektech a zároveň o práci svých kolegů. Vítáme jak junior kolegy, kteří chtějí nastartovat svou profesní kariéru, tak zkušené senior kolegy, kteří hledají něco nového.

Vaší náplní práce bude:

  • vývoj webových aplikací,
  • zajištění komunikace s API finančních institucí,
  • propojení aplikace s interním systémem zákazníka.Očekávané znalosti a dovednosti:

  • dobrá znalost PHP (Nette výhodou), SQL, HTML, CSS, JS,
  • výhodou MySQL, jQuery, AJAX, CSS 3, HTML 5,
  • tvorba kvalitního zdrojového kódu,
  • zodpovědný přístup, samostatnost, smysl pro týmovou práci,
  • analytické myšlení vítáno.Odměna 30,000 Kč/měs. - 50,000 Kč/měs.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz
tel.: (+420) 513 03 43 08

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno

Kancelář Zlín
Tyršovo nábř. 5183
760 01 Zlín