400

Novinky

Hubnutí s Kerbetem je snazší díky společnosti it2b

18. 02. 2014


Společnost it2b vytvořila webové stránky pro pracoviště zabývající se studiem energetického metabolismu. Díky tomuto webu se mohou příznivci zdravého životního stylu dozvědět více o zapojení do projektu Kerbet, který je pro všechny zájemce zdarma.

IT specialisté společnosti it2b vytvořili implementaci portálu, který umožňuje ukládání různých měření a sestavování jídelníčků dle doporučených hodnot. Navíc však tento web oblékli do moderního grafického designu. Díky logické struktuře, je web administrativně jednoduchý a přehledný pro zadavatele, a také nabízí příjemné uživatelské rozhraní pro klienty projektu.

Na webových stránkách www.kerbet.cz se lze dozvědět informace nejen k tomuto projektu, ale také základní informace ke zdravému životnímu stylu. Zájemci o změnu životního stylu se mohou registrovat do programu přímo na těchto stránkách. Jakmile se zájemce stane klientem tohoto programu, tak stránky nabídnou další informace týkající se individuálních údajů a hodnot k tělesným proporcím.

Projekt Kerbet se zaměřuje na optimalizaci váhy a zlepšování kondice. Poskytuje také mnohem individuálnější a hlubší spolupráci. Specialisté tohoto projektu zjistí složení těla, množství a rozložení nadbytečného tuku a celkové informace o kondici.
 

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno