400

Novinky

I společnost it2b má nový design webových stránek

19. 06. 2014


Společnost it2b začátkem června představila novou podobu svých webových stránek. V zásadě šlo pouze o novou grafickou podobu webových stránek společnosti, kterou it2b poskytuje i na zakázku pro své zákazníky.

Nový design nabízí moderní pohled na web IT firmy. V centru dění se nachází referenční obrazovka, která střídavě zobrazuje ukázky práce společnosti it2b na různých projektech ostatních firem.

Horní část menu pak nabízí sekci „O společnosti“ a další sekce o poskytovaných službách. Mezi tyto služby patří například tvorba webových prezentací, správa webů, outsourcing IT a implementace informačního systému QI. Návštěvníci webu si také mohou přečíst zajímavé aktuality o tvorbách různých webů a nejrůznější novinky ze světa informačních technologií. Každá položka hlavního menu nabízí další možnosti a podrobnější informace k jednotlivým službám, kam se může návštěvník na webu dostat.

Nové stránky jsou laděny do firemních barev, tedy černo-červeno-bílé. Mají moderní nádech a jsou velmi intuitivní. IT pracovníci na nich pracovali několik dní, ale výsledek stojí za to.

V případě dotazů nebo zájmu o tvorbu webových stránek či jiných služeb kontaktujte it2b na mailu: info@it2b.cz.


 

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno