400

Novinky

Remoraid má nový design webu díky společnosti it2b

28. 05. 2014


Společnost it2b s. r. o. vytvořila nový design webových stránek autosalonu Remoraid, s. r. o., který se nachází ve Vyškově.

Webové stránky autosalonu získaly moderní vzhled a nádech elegance. Na první pohled zaujme hlavní banner s fotkami exteriéru i interiéru provozovny autosalonu. Příjemně vypadá také část, která se věnuje nabídce skladových vozů. Návštěvníci webu tak mohou vidět jak obrázek vozidla, tak nejdůležitější technické parametry.

Nový design webových stránek je jednoduchý, přehledný a to díky tomu, že se vše dá najít na jedné stránce. Právě to je jeho velká výhoda a tvorba webu na jedné stránce se stává trendem posledních měsíců. Jednostránkový web tak umožňuje souhrn všech informací a jednoduchost, kterou si mnoho zákazníků žádá.

Kromě samotného přetvoření designu webu, se také vytvořila administrační sekce. V té si náš zákazník může sám přidávat, upravovat a mazat jednotlivé automobily, které má uvedeny v katalogu.“, říká Ing. Karel Šimoník, Project Manager společnosti it2b s. r. o., a dodává: „Přidání administrační sekce nabízí větší flexibilitu, pohotovost a nezávislost při základní správě vlastního webu.“

Společnost Remoraid, s.r.o. se zaměřuje hlavně na dovoz, prodej a servis skladových, předváděcích a ročních automobilů všech značek. Zajistí také nové vozy značky Citroën, Dacia a Renault.

Na nový design webových stránek, které vytvořila společnost it2b s. r. o. se můžete podívat zde: remoraid-auto.cz.
 

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno