400

Novinky

Společnost it2b podpořila mladé florbalisty

17. 04. 2015


Společnosti it2b již delší dobu podporuje mladé florbalisty ŠSK Očov Hodonín. Na jejich doposud poslední turnaj, který se konal 21. března v Lanžhotě, nastoupili již v nových dresech s logem společnosti it2b.

Kromě loga společnosti it2b je na přední straně dresu uvedeno také menší číslo hráče, které se následně opakuje i na jeho zádech, spolu s názvem týmu – ŠSK Očov Hodonín. Dres je světle modrý s tmavě modrými rukávy, kraťasy jsou pak tmavě modré se světle modrým lemem.

V nových modrých dresech, ve kterých poprvé nastoupili 21. března, hned vyhráli celý turnaj. Zápasy vyhráli s konečným skórem 5:0, 8:2, 7:6 a 5:2. Tomuto vítězství přispěly tvrdé a pravidelné tréninky, ale také kvalitní a pohodlné dresy, které jim společnosti it2b částečně sponzorovala.

Školní sportovní klub Očov Hodonín je florbalový tým, jehož členové jsou děti od 6 do 14 let. Děti jsou rozděleny dle věku do čtyř kategorií: přípravka, elévové, mladší žáci, starší žáci.

Společnost it2b pomohla s dresy nejen těmto mladým florbalistům, ale snaží se podporovat i další mladé a nadějné lidi z různých oborů. Dlouhodobě spolupracuje s Olivií Prokopovou, mnohonásobnou mistryní světa v Adventure golfu, které it2b zajistila internetovou propagaci. Kromě Olivie společnost it2b v minulosti spolupracovala i například s Blankou Javorskou, finalistkou České Miss 2007.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno