401

Aktuality a články

Společnost it2b podpořila mladé florbalisty

17. 04. 2015


Společnosti it2b již delší dobu podporuje mladé florbalisty ŠSK Očov Hodonín. Na jejich doposud poslední turnaj, který se konal 21. března v Lanžhotě, nastoupili již v nových dresech s logem společnosti it2b.

Kromě loga společnosti it2b je na přední straně dresu uvedeno také menší číslo hráče, které se následně opakuje i na jeho zádech, spolu s názvem týmu – ŠSK Očov Hodonín. Dres je světle modrý s tmavě modrými rukávy, kraťasy jsou pak tmavě modré se světle modrým lemem.

V nových modrých dresech, ve kterých poprvé nastoupili 21. března, hned vyhráli celý turnaj. Zápasy vyhráli s konečným skórem 5:0, 8:2, 7:6 a 5:2. Tomuto vítězství přispěly tvrdé a pravidelné tréninky, ale také kvalitní a pohodlné dresy, které jim společnosti it2b částečně sponzorovala.

Školní sportovní klub Očov Hodonín je florbalový tým, jehož členové jsou děti od 6 do 14 let. Děti jsou rozděleny dle věku do čtyř kategorií: přípravka, elévové, mladší žáci, starší žáci.

Společnost it2b pomohla s dresy nejen těmto mladým florbalistům, ale snaží se podporovat i další mladé a nadějné lidi z různých oborů. Dlouhodobě spolupracuje s Olivií Prokopovou, mnohonásobnou mistryní světa v Adventure golfu, které it2b zajistila internetovou propagaci. Kromě Olivie společnost it2b v minulosti spolupracovala i například s Blankou Javorskou, finalistkou České Miss 2007.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno