400

Novinky

Zákazníci e-shopu Háčkománie se mohou pochlubit svými výtvory přímo na webu

19. 02. 2014


Společnost it2b vytvořila nový e-shop, který nabízí širokou škálu potřeb pro milovníky háčkování a pletení. Jeho zákazníci se mohou také pochlubit svými upletenými výtvory.

Háčkománie je e-shop, který byl spuštěn v roce 2013, aby uspokojoval náročné potřeby fanoušků háčkování a pletení co nejjednodušším způsobem. E-shop nabízí, kromě samotného prodeje přízí a dalších potřeb, také fotogalerii a diskusní fórum.

Ve fotogalerii si návštěvníci e-shopu mohou prohlédnout výrobky, které sami vytvořili, nebo jen tak načerpat inspiraci pro další pletení. Mezi časté výrobky patří kabelky, pufy, košíky a deky. Výhodou této fotogalerie jsou i fotonávody, které ocení i začínající samouky. Diskusní fórum nabízí rady, triky a kreativní hnápady a je rozděleno do několika sekcí.  Jeho účastníci se mohou zapojit do diskuze např. o háčkování, pletení, ale i o tvorbě výrobků jinými metodami. Dále lze navštívit i část bazar, kde mohou uživatelé obchodovat se svými výtvory.

Majitelka obchodu se obrátila na it2b s požadavkem vytvořit jednoduchý internetový obchod s příjemným a originálním designem. IT specialisté společnosti it2b vytvořili webové stránky obchodu, které tedy zahrnují jak samotný e-shop, tak i další sekce. Přesto jsou stránky stále přehledné a jednoduché.

Jak si pracovníci společnosti it2b poradili se zadáním lze vidět na oficiálních webových stránkách e-shopu www.hackomanie.cz. Společnost it2b si hravě a elegantně poradí s jakýmkoliv zadáním a navíc svému zákazníkovi nabízí i další služby, které vyzdvihnout webové stránky na přední příčky vyhledávačů.
 

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno