203

Internetové aplikace

Připravíme pro vás webovou aplikaci na míru přesně podle vašich představ, a to s vysokou efektivitou, spolehlivostí a jednoduchou správou. Díky tomu, že pro vás aplikace vytvářejí odborníci s odpovídající informatickou kvalifikací, tak společně docílíme snížení nákladů na vytvoření internetové aplikace a její následnou údržbu.

Webové aplikace od it2b

Máme rádi výzvy, a tak se na nás můžete obrátit s požadavkem i na robustní dynamické stránky. Může se jednat o CRM systémy (systémy pro řízení vztahů se zákazníky), redakční systém pro správu obsahu nebo jiný informační systém, který může zautomatizovat vaše procesy a ušetřit vám tak spoustu času.

Proč si nechat vytvořit aplikaci právě u nás?

  • Tvorba webových aplikací ve všech projektech podléhá odbornému dohledu.
  • Intenzivně sledujeme vývoj v oblasti aplikací, abychom zajistili využívání nejefektivnějších a nejspolehlivějších technologií.
  • Nevypouštíme žádnou fázi vývoje aplikací. Samotné vytvoření aplikace u nás vždy vychází z detailní analýzy a pokračuje podle standardní metodiky pro vývoj softwaru.
  • Již při vytváření aplikace zohledňujeme její budoucnost. Dbáme na snadnou rozšiřitelnost a správu.
  • Využíváme moderní technologie a aplikace: PHP, Java, XML, MySQL, Apache, Flash aj.

Chci vlastní webovou aplikaci

I pro vás naprogramujeme webovou aplikaci na míru. Stačí nás kontaktovat a domluvit podrobnosti. Podívejte se také na naše reference.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno