900

Informační systém QI

Naše společnost je dodavatelem prvního elastického informačního systému QI, což je komplexní informační systém, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky na řízení firmy a zpracování podnikových informací. Je určen pro řízení výrobních a obchodních společností, pro firmy z oblasti služeb a distribuce.

Díky své schopnosti přizpůsobit se zákazníkovi je QI využíváno nejen ve velkých a středních společnostech, ale i v malých firmách a u fyzických osob, které si pro své podnikání vyberou jen potřebný počet modulů.

Oblasti využití informačního systému QI

Systém QI má široké uplatnění. Je určen pro řízení výrobních a obchodních společností, pro firmy z oblasti služeb a distribuce.

QI pomáhá řešit nejen všechny běžné podnikové činnosti, ale nabízí i množství specializovaných aplikací, které zákazníci využívají ve více jak 40 oborech – od automobilového průmyslu po zdravotnictví.

Výrobcem QI je společnost QI GROUP a.s. (dříve DC Concept a.s.). Česká firma působící převážně u nás a na Slovensku. Svým zákazníkům je tak stále nablízku, rozumí jejich potřebám, způsobu myšlení i pracovním zvyklostem. 

Co nabízí systém QI?

  • stabilní prostředí rychlou implementaci
  • snadné ovládání technologickou vyspělost
  • bezpečnost dat
  • přizpůsobení požadavkům zákazníka
  • možnost propojení na další softwary
  • reference spokojených zákazníků

QI - centrální mozek firmy

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno