700

O společnosti it2b s. r. o.

Společnost it2b s. r. o. vznikla v roce 2004 pod původním názvem Orlax, s. r. o. s cílem poskytování kvalitních outsourcingových služeb zahrnujících informační a komunikační technologie ve firmách pracujících ve všech oblastech.

V roce 2008 došlo k přejmenování společnosti na it2b s. r. o.

Hlavním krédem firmy je individuální přístup a starostlivost o jednotlivé zákazníky.
it2b s. r. o. Váš partner v IT!

Mezi naše hlavní aktivity patří služby spojené s vytvářením a provozováním internetových aplikací určených především pro publikování a obchodování v prostředí Internetu a vývojem aplikací pokrývající potřeby moderních firem, které se rozhodly využít potenciál významného elektronického média, jakým je dnes celosvětová síť Internet.

Nabízíme také služby zahrnující webhosting, tvorbu webových informačních systémů a webových prezentací, webdesign, externí správu počítačových sítí, informačních systémů a informačních technologií.

Klademe si za cíl poskytovat špičkové služby v oblasti IS/IT a přinášet svým zákazníkům moderní technologie využitelné pro vyšší efektivitu a komunikaci uvnitř a vně firmy.

Jsme připraveni nabídnout naše IS/IT služby všem zákazníkům, kteří je požadují v komplexním a zejména kvalitním provedení. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že podstatou naší práce je kvalita, rychlost a spolehlivost.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno