602

Outsourcing zdrojů

Outsourcing zdrojů je určen zejména pro malé a střední firmy, kterým se nevyplatí mít vlastní(ho) zaměstnance na zabezpečení IT služeb. Výhody této služby ovšem mohou využít i velké podniky, jejichž IT oddělení by se pro zabezpečení všech provozních požadavků rozrostlo do velkých a finančně velmi nákladných rozměrů. Zejména je tato služba určena společnostem, které chtějí ekonomicky a profesionálně zabezpečit své informační technologie, aby se samy mohly věnovat svému předmětu podnikání.

Outsourcing IT služeb od it2b

V rámci našich služeb vám nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme vám počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu a správu. Postaráme se vám o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace, a samozřejmostí je zabezpečení dat plus kvalitní antivirová ochrana.

Jsme připraveni Vám dodat také specialisty v oboru a to od techniků přes programátory až po vedoucí projektu. Nezáleží na tom, zda se jedná o jednorázový projekt nebo pravidelně se opakující činnost.

Proč si vybrat na externí správu sítě právě nás?

  • Poradíme si jak s malým a krátkodobým projektem, tak s rozsáhlým a dlouhodobým.
  • Zabezpečujeme IT služby v Brně a okolí.
  • Máme vyškolený tým na servis počítačů a správu sítě.
  • Poskytujeme tzv. security services a IT konzultace.

Chci outsourcing zdrojů

Dohodněte si s námi schůzku, stačí nás kontaktovat.

Nepotřebujete také outsourcovat správu počítačové sítě?

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno