604

IT poradenství a konzultace

Poradenství při výběru a implementaci IS/IT je služba, která pomáhá zákazníkovi eliminovat rizika při zavádění nových technologií a při inovaci informačních systémů. Většina firem však obvykle nemá vlastní odborníky, kteří se orientují v současných trendech vývoje informačních technologií a mají přehled na trhu IS/IT.

IT školení a poradenství od it2b

Přínos ve spolupráci s námi je v tom, že pro vás vypracujeme na základě vašich požadavků poptávkový dokument, vytipujeme vyhovující dodavatele IS dle požadavků na řešení, poradíme při výběru řešení, zajistíme prezentace vybraných řešení, případně referenční návštěvy, provedeme hodnocení společně s pracovníky vaší společnosti, včetně spolupráce na vypracování smluv o koupi a implementace se současným řízením projektu implementace a odbornou pomocí při jednání s dodavateli. Největší přínos je v individuální péči.

Pro zaměstnance našich zákazníků zajistíme školení IT přímo v sídle zákazníka v širokém rozsahu pokrývajícím většinu oblastí současně používaných technologií. Školení zabezpečují odborníci z praxe, výklad podáme lidsky a srozumitelně. Našim cílem je efektivní implementace a spokojený zákazník.

Proč si vybrat pro IT poradenství a školení právě nás?

  • Náš tým odborníků má přehled v nejnovějších trendech.
  • Vybereme vhodné řešení IT i pro vás.
  • Implementujeme vybraný informační systém.
  • Zaškolíme vaše zaměstnance přímo u vás ve firmě.

Chci poradit v IT a využít školení

Stačí nás kontaktovat.

Nepotřebujete také CRM systém nebo správu počítačové sítě?

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno