206

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je proces, který by měl ideálně začít už během tvorby webových stránek. Náš zkušený tým SEO konzultantů s vámi probere vaše představy a navrhne informační architekturu, provede analýzu klíčových slov a zajistí copywriting (psaní kvalitních textů).

Máte již fungující web a potřebujete, aby lépe prodával, případně aby jej navštívilo více uživatelů? Pomůžeme vám i s tímto. Základní věcí v optimalizaci pro vyhledávače je upravit web tak, aby jej mohli roboti vyhledávačů bez problémů procházet a následně je nabízet uživatelům ve výsledcích vyhledávání. Díky našim zkušenostem vždy víme, kde jsou problémy a umíme je úspěšně odstranit.

Následuje fáze analýzy klíčových slov a poté jejich zakomponování do samotného webu, případně úpravy navigace stránek a vytvoření nového obsahu.

Důležitou součástí SEO je také budování kvalitních zpětných odkazů – tzv. linkbuilding. Pro každý web vypracujeme linkbuildingový plán, podle kterého budeme odkazy vytvářet.

Proč si vybrat na SEO právě nás?

  • Máme zkušenosti z velkých i malých projektů.
  • SEO nechápeme jako optimalizaci pro stroje, ale spíše jako optimalizaci nalezitelnosti a myslíme především na návštěvníky a plnění stanovených cílů.
  • Před samotnou spoluprací si domluvíme metriky, které budeme během optimalizace sledovat.
  • Umíme zvýšit obrat vašemu e-shopu.
  • Poskytujeme individuální konzultace i komplexní SEO služby.

Chci zoptimalizovat svůj web

Ozvěte se nám a domluvíme s vámi podrobnosti e-mailem nebo se můžeme osobně sejít v Brně.

Nepotřebujete také vytvořit nový web nebo e-shop, který bude již perfektně optimalizovaný pro vyhledávače?

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno