501

Spokojený klient

JASNO, spol. s r.o.

Společnost it2b jsme si vybrali pro tvorbu naší nové webové prezentace na základě doporučení a pozitivních referencí jejích zákazníků. I přes spousty úprav během tvorby webu jsme se propracovali k výsledku, se kterým jsme spokojení. O tom hovoří především pozitivní odezva návštěvníků našeho webu. Spolupráce s it2b byla profesionální, ve všech našich požadavcích nám dokázali vyjít vstříc.

04. 06. 2016|Čtěte více


Geconsoft s. r. o.

Sme IT spoločnosť, ktorá sa chce sústrediť na svoj core business a tak sme sa rozhodli outsourcovať správu serverov, webhosting, registráciu domén, emailový server a ďalšie IT služby. Potrebovali sme teda spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné riešenie v oblasti IT. Spoločnosti it2b toto kritérium spľňala a dokázala pokryť všetky naše požiadavky na veľmi vysokej úrovni. Všetky outsourcované služby bežia bez jediného problému, komunikácia so spoločnosťou je vynikajúca, rovnako ako ich ústretovosť.

16. 03. 2015|Čtěte více


PKV Build

Pro tvorbu našich dvou webu jsme dlouho hledali spolehlivého partnera, který splní naše požadavky a bude dostatečně pružný, rychlý a kreativní. Po výběrovém řízení jsme po osobním kontaktu s panem jednatelem Ing. Šebelou měli jasno. Společnost it2b byla pro nás jasná volba a náš první dojem se potvrdil. Musím přiznat, že to s námi neměl především pan Mgr. Radek Foltýn lehké, ale nakonec přes všechny změny a úpravy jsme docílili webu, který jsme opravdu na začátku chtěli. Nyní s firmou it2b spolupracujeme dlouhodobě na správě našich webu. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který se Vám bude věnovat nestandardně i v sobotu a v neděli v 22:00, it2b je ta správná volba.

25. 09. 2013|Čtěte více


Veritas Finance, s.r.o.

Společnost it2b jsme si na základě doporučení vybrali k řešení kompletního outsourcingu IT, jako první jsme začali řešit naše firemní internetové stránky. Od prvních informativních schůzek až po samotné spuštění našeho webu jsme se setkali s profesionálním přístupem a vstřícností. Veškerým našim požadavkům v průběhu procesu tvorby stránek společnost it2b vyhověla. Kdykoliv je nutné něco vyřešit jejich konzultant je nám k dispozici. Dále nám it2b vyvíjí aplikace na míru a řeší správu naší sítě. S it2b jsme začali řešit také náš dlouhodobější problém – podobu newsletteru našim spolupracovníkům. Vše se zatím ubírá tím správným směrem a spěje k úspěšnému konci. Děkujeme za spolupráci.

01. 08. 2012|Čtěte více


NOVÉ JÁDRO

Společnost it2b nás při tvorbě nového webu profesionálně provázela všemi důležitými fázemi. Od první informativní schůzky až po finální spuštění stránek byli všichni členové týmu velmi ochotní a plní nápadů, vždy připraveni poradit a konzultovat. Obzvlášť nás nadchla zkušenost a nápady SEO analytika a také grafika při tvorbě designu stránek a jejich fotogalerie. Děkujeme za fajn spolupráci a profi výsledek. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

30. 01. 2012|Čtěte více


Blanka Javorská - modelka a superfinalistka České Miss 2007

Se společností it2b jsem navázala spolupráci v srpnu 2010, kdy jsem se stala jejich tváří. A na základě toho mi společnost it2b vytvořila webové stránky. Při jejich tvorbě jsem se setkala vždy se vstříctností a profesionalitou.

10. 01. 2011|Čtěte více


EA Press Point

Pro tvorbu herního portálu pro novináře EA Press Point (v rámci spolupráce s Electronic Arts Czech Republic s.r.o.) jsme si vybrali osvědčenou a spolehlivou firmu, se kterou již delší dobu spolupracujeme. Důvodem byla kvalitně odvedená práce v rozumném termínu. Velkou výhodou pro nás byly také výborné reference společnosti a osobní přístup od jednatele společnosti, až po techniky. I proto jsme věděli, že výsledek bude skvělý.

21. 01. 2010|Čtěte více


DATACONSULT

Po delším hledání vhodného partnera pro realizaci on-line kampaní a vytváření videí jsme si na doporučení vybrali společnost it2b s. r. o. Od té doby jsme s nimi realizovali on-line kampaň zahrnující micrositu, bannery a také video upozornujici na soutěž v obchodnich domech a byli jsme s jejich prací i prřítupem velmi spokojeni. Doufáme, že bude naše úspěšná spolupráce i nadále pokračovat.

13. 01. 2010|Čtěte více


EXPRESS-INTERFRACHT

Společnost It2b s.r.o. jsme si vybrali z důvodu jejich profesionálního a tvůrčího přístupu, který dále prokázali při vlastní tvorbě webové prezentace. Spolupráce s výše jmenovanou firmou byla na vysoké úrovni i co se týče rychlosti reakce na naše požadavky. Věřím, že dobrou spolupráci prokáže i nadále při správcovství našich webových stránek, které dokázali navrhnout a přizpůsobit obrazu, který jsme si představovali.

16. 07. 2009|Čtěte více


VEDICI - Chechtáková reklama

Společnost it2b s. r. o. je společností, která má ke každé zakázce osobitý vztah! Pokud nastanou nějaké nečekané problémy, tato společnost se zachová profesionálně a postaví se problémům čelem se snahou maximálního vyřešení! Naše očekávání předčili ve všech směrech.

17. 05. 2009|Čtěte více


   Starší >


Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno