300

Správa webů a aplikací

Základem naší práce je kvalita a dlouhodobá spolupráce. Dokončením tvorby webové prezentace nebo aplikace tedy naše práce nekončí. Připravili jsme pro Vás řadu servisních služeb, bez kterých se žádná správně fungující webová prezentace nebo aplikace neobejde.

Balíčky služeb it2b

Balíčky našich služeb jsou připraveny tak, aby jste nemuseli platit žádné další poplatky. U nás zpalatíte pouze jeden měsíční paušál dle vybraného balíčku služeb a o vše ostatní se za Vás postaráme my.

Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům a zvýhodňování dlouhodobé spolupráce, která nám umožňuje lépe poznat Vaše potřeby, nabídnout Vám lepší ceny a v neposlední řadě i pomáhá vytvářet přátelskou a týmovou atmosféru ve vzájemné komunikaci.
 

Balíček START

Startovací balíček služeb vhodný pro všechny, kteří potřebují udržovat svoji webovou prezentaci aktuální bez větších nároků na administraci webové prezentace.

Správa webu START

Balíček BASIC

Základní balíček služeb vhodný pro všechny, kteří chtějí více než jen přidávat novinky a upravovat základní texty prezentace.

Správa webu BASIC

Balíček PROFI

Komplexní balíček služeb vhodný pro všechny, kteří požadují maximální péči o svoji webovou prezentaci a plnohodnotnou administraci.

Správa webu PROFI

Balíček INDIVIDUAL

Individuální balíček služeb pro zákazníky, kteří požadují individuální přístup a maximální rozsah poskytovaných služeb s maximální péči o svoji webovou prezentaci a plnohodnotnou administraci.

Správa webu INDIVIDUAL

Webhosting

Servery, na kterých nabízíme webhostingové služby, jsou vybaveny vším, co je pro chod internetových aplikací potřebné. Toto nastavení vyhovuje jak nenáročným, tak i náročnějším webovým aplikacím. V rámci webhostingových služeb zajišťujeme registraci doménových jmen a jejich udržování.

Webhosting

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno