200

WWW prezentace a aplikace

Díky spojení špičkových znalostí, technologií, kreativity a zdravého rozumu dosahujeme excelentních výsledků a maximální spokojenosti zákazníka.

Při zpracování projektu klademe důraz na týmovou práci a každou část projektu u nás zpracovává odborník na danou oblast. Za kvalitu zodpovídá projektový vedoucí, který zároveň je navíc zákazníkovi k dispozici pro konzultační a poradenské služby.

Postaráme se o Vás a nepotřebujete tedy žádné specialisty ani odborníky. Ty pro Vás máme připraveny my.
 

Tvorba WWW prezentací

Pomůžeme Vám v každé fázi tvorby webové prezentace, tak aby Vaše WWW prezetnace byla jednoduchá na použití, měla dobře vypadající grafiku, byla snadno nalezitelná ve vyhledávačích (Google, Seznam atd.) a hlavně obsahovala všechny Vaše požadavky a definované cíle prezentace.

Tvorba WWW prezentací

Internetové obchody

Internetové obchody jsou dnes již běžnou součásní podpory prodeje. Připravíme pro Vás internetový obchod přesně na míru Vašim požadavkům, a to od jednoduchého katalogu po plnohodnotný eshop s pokročilými funkcemi administrace. Díky tomu, že sami provozujeme řadu internetových obchodů vytvoří pro vás internetový obchod odborníci s odpovídající informatickou kvalifikací a zkušenostmi.

Internetové obchody

Internetové aplikace

Připravíme pro Vás webovou aplikaci na míru přesně podle Vašich představ, a to s vysokou efektivitou, spolehlivostí a jednoduchou správou. Díky tomu, že pro Vás aplikace vytvrářejí odborníci s odpovídající informatickou kvalifikací, tak společně docílíme snížení nákladů na vytvoření aplikace a její následnou údržbu.

Internetové aplikace

Grafické práce

Čistá a přehledná grafika formuje uživatelův první dojem. Rozhodne se podle ní, jestli má Váš web lépe prozkoumat. Vzhled má velký význam také pro tzv. uživatelský prožitek, tedy uspokojení, s jakým uživatel Váš web používá. Naši grafici jsou profesionálové ve svém oboru. Usilují nejen o atraktivní a čistý vzhled svých prací, ale také o to, aby se uživatelům jejich weby, intranety a aplikace snadno a intuitivně používaly.

Grafické práce

Placené odkazy ve vyhledávačích

Placené odkazy ve největších vyhledávačích jako je Google, Seznam.cz, Centrum.cz nebo Atlas.cz jsou velmi účinným druhem reklamy na internetu.

Placené odkazy

SEO a SEM

Je Váš web k nalezení ve vyhledávačích? Pokud ano, tak podaří se potenciálním zákazníkům z výsledků vyhledávání vybrat právě Váš web? Pomůžeme Vám zanalyzovat současný stav Vašeho webu a upravit jej tak, aby se ve vyhledávačích umísťoval na předních pozicích. Pomůžeme Vám také naplánovat kvalitní marektingovou kampaň na internetu.

SEO a SEM

 

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno