201

Tvorba WWW prezentací

Pomůžeme Vám v každé fázi tvorby webových stránek, tak aby Vaše webová prezentace byla jednoduchá na použití, měla dobře vypadající grafiku, byla snadno nalezitelná ve vyhledávačích (Google, Seznam atd.) a hlavně obsahovala všechny Vaše požadavky a definované cíle prezentace.

Tvoříme kvalitní webové stránky

Vytváření webových stránek se věnujeme již dlouhou dobu, a proto přesně víme, co právě pro vás bude to nejlepší. Potřebujete často spravovat svůj obsah? Máme pro vás redakční systém. Stačí vám statické webové stránky? Pro nás žádný problém.

Ať se jedná o firemní prezentace, objemný obsahový server nebo malou webovou vizitku, tým našich specialistů je připraven vytvořit řešení přímo na míru. WWW prezentace, které tvoříme, se uživatelům snadno a intuitivně používají, jsou přehledné a srozumitelné. S námi je zřízení webových stránek hračkou.

Proč si nechat vytvořit webové stránky právě u nás?

  • Naši grafici tvoří grafické návrhy za použití vizuální hierarchie a díky tomu vedou oko uživatele přesně tam, kam chcete.
  • Tvorba webových stránek se u nás řídí moderními technickými standardy podle organizace W3C.
  • Web od nás nebude zákazníkům bránit objednat si Vaše zboží.
  • Webové prezentace jsou kompletně vytvářeny s ohledem na vyhledávače. Na průběžné optimalizaci www stránek pro vyhledávače jsme schopni dále spolupracovat po dokončení webu.

Chci vlastní www stránky

Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám webové stránky tak, abyste předehnali svou konkurenci. Nepotřebujete také vytvořit internetový obchod?

Nejste stále přesvědčeni, že jsme opravdoví profesionálové? Podívejte se na naše reference.

Kontaktní informace

it2b s.r.o.
email: info@it2b.cz

QR kód

Kancelář Brno
Křižíkova 70
612 00 Brno